Click to order
Ваше замовлення
Total: 
РАЗОМ ДЕШЕВШЕ
(при замовленні 2-х і більше виробів,
на кожен наступний, діє знижка 10%)
Давай знайомитись
Номер телефону
E-mail
Місто та відділення Нової Пошти
Коментар
Загальні положення

Ця угода укладається між holysaints.com.ua (далі по тексту - адміністрація сайту) - компанією, що надає доступ і послуги сайту holysaints.com.ua (далі по тексту - сайту), і приватною особою - відвідав сторінки сайту або, що скористався хоча б одним із сервісів, наданих в рамках сайту (далі по тексту - відвідувачем сайту). Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту, наданої адміністрацією сайту майданчики для отримання, розміщення інформації та спілкування.

1. Відвідувач сайту
1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, яка заходила, яка подивились хоча б на одну сторінку сайту, без попередньої реєстрації та авторизації на сайті, форумі.
1.2. Відвідувач, що реєструється і авторизуватися з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.
1.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються в рамках сайту.
1.4. Для того щоб користуватися ресурсами, сервісами, можливостями сайту, користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.
1.5. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту і не може прийняти умови Угоди, якщо відвідувач не досяг встановленого законодавством віку для укладення подібних угод; або не виконав інших умов для укладення подібних угод передбачених законодавством.

2. Використання матеріалів сайту
2.1. Використовувати інтерактивні ресурси сайту, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть тільки зареєстровані відвідувачі - користувачі сайту.
2.2. Користувач має право:
2.2.1. розміщувати повідомлення;
2.2.2. коментувати записи;
2.2.3. використовувати ресурси сайту іншим способом, що не суперечить основам його діяльності.
2.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать адміністрації сайту.
2.4. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.
2.5. Допускається часткове цитування матеріалів сайту на нерегулярній основі з обов'язковим посиланням на сторінку-джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).
2.6. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. В матеріалах сайту не використовуються значки (r) і / або ™ для їх позначення.

3. Правила коментування та написання відгуків
3.1. При написанні відгуків і коментарів користувач повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.
3.2. Незнання правил, в тому числі і обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняє користувача (в тому числі і користувача) сайту від їх виконання, а в разі їх порушення від відповідальності відповідно до цієї угоди і законодавством України.
3.3. На сайті заборонені:
3.3.1. використання коментарів не за призначенням (наприклад, для оголошень купівлі-продажу або для питань іншим користувачам);
3.3.2. образлива поведінка по відношенню до інших відвідувачів, представникам адміністрації сайту;
3.3.3. розміщення нецензурних висловів;
3.3.4. публікація повідомлень з метою провокування різкої реакції інших учасників ресурсу (троллінг);
3.3.5. розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень;
3.3.6. розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю;
3.3.7. несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;
3.3.8. пропаганда комп'ютерного та аудіо-відеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли і / або сайти, безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти);
3.3.9. створення облікових записів, в яких ім'я користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і т.д.), або подібно імені вже зареєстрованого користувача;
3.3.10. використання в текстах повідомлень заголовних букв, знаків пунктуації та спецсимволов, крім випадків, які регламентовані правилами використовуваної мови;
3.3.11. публікація закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд; до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту; інші дії і публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України;
3.3.12. розміщення повідомлень (відгуків, коментарів), які повторюють повністю, частково або за змістом і змістом попередні повідомлення (відгуки, коментарі), в тому числі і віддалені адміністрацією сайту на підставі цього
3.4. На сайті не вітається розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів
4.1. В рамках сайту користувачам надається площадка для спілкування (відгуки, блог, форуми, система коментування тощо). Висловити свою думку з тематики сайту може будь-який користувач.
4.2. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної у загальнодоступних розділах сайту (відгуках, форумі, коментарі) несе виключно її автор.
4.3. Загальнодоступні розділи сайту піддаються постмодерації - перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації сайту) після розміщення повідомлень.
4.4. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такої, що прямо порушує чиї-небудь інтереси, і користувач, який розмістив інформацію, можуть зв'язатися з Адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, викликаних розміщеною на сайті інформацією. Такі відвідувачі і / або користувачі попередньо зобов'язані самостійно, шляхом спілкування в рамках сайту спробувати вирішити спірні на їх погляд питання, прийнявши для цього розумні заходи.
4.5. Адміністрація сайту має право в будь-який час припинити дію Угоди з користувачем, у тому числі якщо користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинили дії, які явно вказують, що користувач не має наміру або не здатний дотримуватися положень Угоди.
4.6. Модератор, при порушенні користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, відгук, коментар; заблокувати аккаунт; заборонити доступ користувача до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту по IP-адресою.
4.7. Чітко аргументоване оскарження дій модераторів можливо шляхом спілкування з Адміністрацією сайту.

5. Угода про конфіденційність
5.1. Порядок збору, використання і розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі угоди про конфіденційність
5.2. Приймаючи умови цієї угоди або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність в частині використання персоніфікованої і неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.
5.3. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або користувачем) її сайтів та / або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і персональні дані користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами Пользовательского повідомлення, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов'язується повідомляти в письмовій формі адміністрацію сайту про зміни його персональних даних.

6. Прикінцеві положення
6.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті, відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.
6.2. Відвідувач приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що адміністрація сайту буде розцінювати факт використання користувачем сайту, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.
6.3. Діяльність адміністрації сайту проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.
6.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності ain.ua.
6.5. Користувач погоджується, що він несе особисту відповідальність (і що адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення користувачем своїх зобов'язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки чи шкоду, які може понести адміністрація сайту).
6.6. Умови цієї Угоди можуть бути змінені адміністрацією сайту в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою
Політика конфіденційності. Правила сайту

Політика конфіденційності та умови користування сайтом бренду Holysaints "holysaints.com.ua"

Бренд Holysaints публікує цю політику конфіденційності та умови користування сайтом holysaints.com.ua з метою уникнення будь-яких непорозумінь і конфліктів з відвідувачами.

1. Відвідувач не повинен впливати і втручатися в роботу даного сайту або отримувати доступ до інформації, опублікованої на даному сайті, інакше, ніж через стандартний інтерфейс.

2. Відвідувач, використовуючи даний сайт, повинен дотримуватися норм чинного законодавства України, а також умови користування сайтом. Якщо адміністрація сайту виявить порушення відвідувачем при використанні сайту або законодавства, або умов користування сайтом, вона може призупинити або повністю закрити відвідувачеві доступ до сайту.

3. При створенні власного контенту на сайті holysaints.com.ua, користувачеві забороняється будь-яким чином ставити під сумнів територіальну цілісність України, закликати до насильницької зміни державного устрою, вести пропаганду насильства, гендерної , расової нетерпимості, а також до нетерпимості і дискримінації на основі сексуальної орієнтації особистості. Також забороняється використовувати в коментарях нецензурну лексику. У разі недотримання цих умов користувачу може бути закритий доступ до можливості коментування, або до сайту в цілому.

4. Збір та використання персональних даних:
4.1. Персональні дані - це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути ідентифікована.
4.2. Відвідувачу на сайті holysaints.com.ua може бути запропоновано ввести персональні дані, зокрема ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону, дату народження, стать, а також зареєструватися на сайті за допомогою соціальних мереж, наприклад таких як Twitter, Facebook , ВКонтакте, google +. Бренд Holysaints може звертатися до відвідувача сайту з проханням про надання інших даних.
4.3. При реєстрації на сайті holysaints.com.ua відвідувач дає згоду адміністрації бренду Holysaints на обробку своїх персональних і реєстраційних даних. Якщо відвідувач приймає рішення надати свої персональні дані, він тим самим, дає згоду на передачу та зберігання цих даних.
4.4. Бренд Holysaints залишає за собою право збирати дані про відвідування сайту або з'єднання, які проходять через сайт. Дані відомості можуть містити інформацію про під'єднання до Інтернету, трафік та тривалость роботи користувача в мережі Інтернет.
4.5. Персональні дані відвідувачів використовуються для полегшення користування сайтом відвідувачів, обліку їх інтересів і переваг при здійсненні редакторської політики, а також для аналізу поведінки користувачів, в тому числі і в роботі з контрагентами в сфері реклами. Персональні дані використовуються відповідно до Законів України "Про захист персональних даних", "Про інформацію", "Про рекламу", "Про телекомунікації", "Про підприємництво", " Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах ", НД ТЗІ 2.5-010-03" "Вимоги до захисту інформації WEB-сторінки від несанкціонованого доступу "
4.6. Бренд Holysaints залишає за собою право зберігати персональні дані протягом необмеженого часу.
4.7 Сервер сайту holysaints.com.ua тимчасово реєструє доменне ім'я або IP - адреса комп'ютера відвідувача, а також дату доступу, файли (ім'я файлу і URL), код відповіді HTTP і веб-сайт, з якого відвідувач потрапив на сайт, кількість байт, переданих в під час сесії.
4.8. При роботі сайту holysaints.com.ua використовуються файли cookie. З їх допомогою можлива ідентифікація браузера відвідувача. У цих файлах можливе збереження налаштувань користувачів та інших відомостей. Відвідувач може налаштувати браузер таким чином, щоб відхиляти всі файли cookie або сповіщати про їх відправку. Файли cookie використовуються, щоб зробити сайт kozhemyaka.com.ua безпечним, захищеним і зручним. Файли cookie забезпечують підтримку функцій безпеки і їх запуск, а також дозволяють відстежувати порушення політики конфіденційності та умов відвідувачами. Файли cookie допомагають оцінити кількість і частоту запитів, а також виявляти і блокувати тих відвідувачів або пристрої, які намагаються виконати пакетні завантаження інформації з веб-сайту.
4.9. За допомогою системи Google Analytics бренд Holysaints збирає статистику про відвідування сайту, таку як інформація про відвідувані сторінки, кількість переглядів сторінок, інформацію, яка була завантажена, країни походження відвідувачів, а також інформацію про спосіб заходу на сайт агентства і т.д. Жодне з цих дій не пов'язане з відвідувачем особисто і вимірюється тільки в сукупності.
4.10 Бренд Holysaints вживає відповідні заходи безпеки по збору, зберіганню і обробці зібраних даних для захисту їх від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення Вашої особистої інформації.
4.11 Бренд Holysaints не продає, не обмінює і не здає в оренду особисту інформацію користувачів. Агентство може надавати загальні агреговані демографічні дані, не пов'язані з особистою інформацією, нашим партнерами і рекламодавцям для цілей, описаних вище. Агентство може використовувати сторонніх постачальників послуг, для допомоги в управлінні бізнесом і сайтом або керувати діяльністю від імені агентства, наприклад для проведення розсилки, статистичних досліджень. Агентство може ділитися цією інформацією з такими третіми особами для обмежених цілей.

5. Сайт holysaints.com.ua може містити посилання на інші сайти

6. Бренд Holysaints має право надати будь-яку особисту інформацію відвідувачів сайту holysaints.com.ua на вимогу правоохоронних органів, за рішенням / з постановою суду або в рамках інших законних процедур, або по іншому вимогу згідно з чинним законодавством України.

7.Бренд Holysaints не несе відповідальності за упущену вигоду або втрачений прибуток, недоотриманий дохід, втрату даних або будь-які інші збитки відвідувачів сайту holysaints.com.ua, якщо такі виникли при користуванні сайтом.

8. Бренд Holysaints не гарантує і не стверджує, що використання матеріалів, які публікуються на сайті holysaints.com.ua не зашкодить інтересам третіх осіб.

9.Бренд Holysaints намегається забезпечити, щоб вся інформація на сайті holysaints.com.ua була максимально достовірною. Проте агентство не бере на себе відповідальність і не гарантує, що надана інформація і дані є точними, об'єктивними і актуальними на момент перегляду.

10. Авторські публікації і колонки, які містить сайт holysaints.com.ua, є точкою зору їх авторів. Бренд Holysaints не несе відповідальності за точність, об'єктивність і актуальність інформації, опублікованої на сайті kozhemyaka.com.ua з посиланням на інші ЗМІ.

11. Всі права на сайт holysaints.com.ua і його зміст належать бренду Holysaints або використовуються агентством за погодженням із правовласниками. Даний сайт в цілому, і окремі його елементи, охороняються Законом України "Про авторське право і суміжні права", міжнародними правовими актами та іншими актами чинного законодавства України.

12. Відвідувачі сайту не мають поширювати, змінювати, передавати, будь-яким чином використовувати інформацію сайту holysaints.com.ua для будь-якої публічної або комерційної мети без письмового дозволу бренду Kozhemyaka. Відвідувачі повинні дотримуватися всіх авторських прав та інших приписів про власність на завантажені і / або копійовані матеріали. Використовувана інформація повинна містити активне гіперпосилання на сайт holysaints.com.ua

13. Копіювання інформації з сайту holysaints.com.ua може бути здійснено в некомерційних цілях для розміщення на сторінках користувача, в блогах, соціальних мережах.

14. Відвідувачі сайту беруть на себе відповідальність за всі ризики, які виникають при використанні сайту holysaints.com.ua. У межах, які максимально дозволяє закон, бренд Holysaints, ні будь-яка інша сторона, залучена в створенні, виробництві або обслуговування сайту holysaints.com.ua, не несе відповідальності за прямі, непрямі або випадкові збитки, які коли-небудь заподіювалися, і які були викликані тим, що відвідувач мав доступ до сайту holysaints.com.ua, користувався ним або сподівався на нього, навіть якщо бренд Holysaints попереджав відвідувача про можливість таких збитків і втрат.

15. При роботі з сайтом holysaints.com.ua відвідувачеві не надаються права на інтелектуальну власність ні на сайт, ні на його утримання або на використання будь-яких елементів брендингу або логотипів сайту.

16. Бренд Holysaints залишає за собою право переглянути цю політику конфіденційності та умови користування в будь-який час.

17. Якщо Ви відвідали цей сайт, Ви автоматично погоджуєтесь з цією політикою конфіденційності та умовами використання ресурсу. Якщо Ви не згодні з даною політикою конфіденційності та умовами конфіденційності, Ви повинні залишити сайт.

Made on
Tilda